Kolory bogów

Autorsko

Delikatny naszyjnik typu choker o długości 40 cm z bransoletką, wykonaną tą samą techniką. Komplet w kolorach srebra, platyny i jasnego żółtego złota z efektem ombre, uzyskanym dzięki cieniowaniu barw.

 

Szlachetność kolorów Bogów 

 

Połączenie szlachetności, dobrobytu, rycerskości i zaufania. Złoto od tysięcy lat jest kolorem dostatniego życia, wielkich marzeń i szlachetnych przymiotów charakteru. Srebro i platyna to z kolei symbole niepoprawnego romantyzmu i poszukiwań dobra. Czyli nie może być lepiej.

 

Przez ostatnie dziesięciolecia z niewiadomych powodów nie łączono tych barw w biżuterii. Od kilkunastu lat znowu je ze sobą pogodzono. I dobrze, bo srebro i platyna niwelują odrobinę dostojeństwo złota, nadając biżuterii lekkości i delikatności.

 

Komplet idealny 

Dziś naszyjnik i bransoletka wykonane z maleńkich (1,2 mm) szklanych koralików, powlekanych prawdziwym złotem, platyną i srebrem, które przez długie lata nie tracą swojego blasku. Sprawdzone, potwierdzone.

Grubość (średnica) naszyjnika to około 8,5 mm, bransoletki ok. 7 mm.

Naszyjnik ma długość około 40 cm, z możliwością delikatnego przedłużenia dzięki dodatkowemu łańcuszkowi przy zapięciu, podobnie bransoletka – 18 cm, z możliwością przedłużenia o ok. 3 cm.

Czas realizacji: ok. 16 godzin.

Cena – dostępna na życzenie.

 

More…

© 2020 Kinelkovska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia użyte na stronie stanowią własność właściciela strony.