Manufaktura InKreo

Biżuteria & Akcesoria

Manufaktura InKreo powstała w buncie przeciwko bylejakości i przemysłowej i bezosobowej produkcji wszystkiego, co nas otacza. Czerpiemy inspiracje z tradycji sztuki zdobniczej, nadając przedmiotom nowoczesny, niepowtarzalny charakter.

Tworzymy biżuterię i akcesoria, korzystając z czasochłonnych, precyzyjnych technik i najlepszych gatunkowo materiałów. Łączymy pracochłonny beading z makramą i sutaszem, elementy typowe dla biżuterii sztucznej ze szlachetnymi kruszcami i kamieniami. Dzięki temu powstają wyjątkowe, pojedyncze egzemplarze, które odzwierciedlają osobowość naszych klientek i ich estetyczne upodobania.

Personalizujemy wnętrza. Dajemy drugie życie przedmiotom użytkowym, na których czas odcisnął swoje ślady. Tworzymy akcesoria wnętrzarskie, dekoracje i elementy wystroju wnętrz, z uporem perfekcjonisty dbając o detale i wykończenie. Nadajemy nowe funkcje przedmiotom, w których sentymentalnie się zakochujemy.

Opowiadamy o modzie, biżuterii, stylu życiu, architekturze i podróżach, poszukując ich kulturowego DNA. Celebrujemy chwile i detale, które nas otaczają. Nie zmieniamy świata, ale nadajemy mu osobisty charakter, wychodząc z założenia, że wszystko ma swój początek w fascynacji i miłości do niepowtarzalności.

Zapraszamy do naszego świata…

© 2019 Kinelkovska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia użyte na stronie stanowią własność właściciela strony.