LONG PEARL ODYSSEY

Autorsko

Więc w czym do opery? W naszyjniku typu „opera”, rzecz jasna. Perłowym koniecznie!

Naszyjnik typu „opera” jest jednym z najbardziej uniwersalnych rodzajów biżuteryjnych ozdób. Kiedyś (dawno temu) jego pierwotne przeznaczenie stanowiły wyjątkowe okazje. Dziś, w zależności od okoliczności, nastroju i naszych upodobań stylistycznych, sprawdza się tak samo dobrze w wieczorowym i casualowym wydaniu. Jest dość długi, „opera” miewa od 75 do 90 cm, więc daje spore możliwości. Owinięty wokół szyi dwukrotnie zmienia się w naszyjnik typu „princess”, który sprawdza się w czasie bardziej oficjalnych wyjść. W wersji pojedynczego sznura będzie tak samo dobrze wyglądał w towarzystwie dżinsów i bawełnianej koszulki, jak i randki, bardziej wyjątkowej niż zazwyczaj.

 

Naszyjnik Morskie Opowieści 

Naszyjnik typu „opera” o długości 90 cm, wykonany z pereł słodkowodnych o niezwykłym morskim odcieniu o wielkości 5-6 mm, ozdobiony okrągłymi przekładkami o wielkości 3,5 cm w całości stworzonymi z koralików Toho w mieszance morskich kolorów. W środku każdej przekładki umieszczona perła o kształcie guzika w odcieniu gołębiej szarości. Długość ok. 80 cm (istnieje możliwość wykonania naszyjnika w dowolnej długości).

Naszyjnik w idealnych kolorach wiosny, blisko rozmarzonej natury i mineralnej palety, dedykowanej przez Instytut Pantone na najbliższe miesiące. Kolory, które sprzyjają wiosennej regeneracji, dodają energii i zmuszają do kreatywności.

 

Czas wykonania: ok. 16 godz.
Cena: dostępna na życzenie, w zależności od zastosowanych materiałów wykończeniowych

 

 

 

Naszyjnik LONG PEARL ODYSSEY

 

Naszyjnik typu „opera” o długości 90 cm, wykonany z granatowo – szarych pereł słodkowodnych o wielkości 7 mm, ozdobiony okrągłymi przekładkami o wielkości 3,5 cm w całości stworzonymi z koralików Toho w mieszance kolorów Metalic Moss, Metallic Hematite, Ceylon Petunia, Ceylon Lavender i Metallic Rainbow Iris. Długość ok. 80 cm (istnieje możliwość wykonania naszyjnika w dowolnej długości). Ozdoba w odcieniach tak modnej ostatnio miejskiej dżungli, zapożyczeń z tropików i elegancji bardzo wymagającej. Musi być pięknie, kiedy granat zwany pruskim miesza się z tęczowymi irysami i lawendą.

 

Czas wykonania: ok. 16 godz.
Cena: dostępna na życzenie, w zależności od zastosowanych materiałów wykończeniowych

 

Oba naszyjniki wykonane z pereł. A te należą do najbardziej wyjątkowych kamieni ozdobnych. Nazywane łzami aniołów i kamienie nowego początku. Są synonimem elegancji i delikatności. Owiane taką ilością legend, że na ich podstawie powstałaby niejedna książka czy scenariusz filmowy. Od zawsze są symbolem prestiżu. W czasach dawniejszych niż analogowa młodość pokolenia X, były oznaką uprzywilejowanej pozycji społecznej i szlachetnego pochodzenia naszych genów… More… 

© 2019 Kinelkovska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia użyte na stronie stanowią własność właściciela strony.