Think Pink

Autorsko

Historia gdzieś pomiędzy tajemnicą, królewską władzą (a jakże) i namiętnością. Naszyjnik i kolczyki powstałe z prawie 11 tysięcy szklanych koralików.

 

Think Pink 

Specjaliści od wnętrz mają swoje bajeczne nazwy kolorów ścian. Twórcy biżuterii mają tę samą dziecięcą zabawę z nazwami kolorów koralików Toho. Komplet Think Pink powstał bowiem z mieszanki niezwykłej – 11 tysięcy szklanych koralików Toho. A wśród nich odcienie lawendowe zwane Połyskiem Barwionej Magenty, Mrożoną Mgiełką Winogronową, Oszronioną Lawendą, Mleczno-Fioletowym z Poblaskiem Srebra, które przechodzą w Tęczowy Przydymiony Róż, Metalizowaną Purpurę, Tęczowy Irys i Fiolet, zaledwie Biskupi, choć Galwanizowany. A do tego perełki naturalne (w sumie 252 sztuki najprawdziwsze) w odcieniu koralowego różu, śliwkowej purpury i przydymionej fuksji.

 

 

I już nie trzeba opowiadać kolejnych części, bo jesteśmy w krainie z bajek. Więc jeśli dopowiem, że te odcienie różu to symbol miłości namiętnej, niekwestionowany? Pogody ducha, niczym niezaburzonej; oddania i przyjaźni? Połączone z królewskim filetem, miksującym spokój błękitu i energię czerwieni? O biżuterii powinno się w ogóle opowiadać kolorami.

 

Naszyjnik o długości 43 cm (po linii wewnętrznej) w całości powstał z drobnych koralików Toho. Zapięcie typu toggle również. Kolczyki o średnicy około 5,5 cm, zostały zawieszone na srebrnych biglach i ozdobione dwiema perełkami w odcieniu mglistej fuksji. Również wykonane z koralików Toho o wielkości 1,5 i 2,2 mm. Jeden kolczyk to dokładnie 926 koralików plus dwie perełki w odcieniu różowej piwonii. Mieszanka kolorów powstała z odcieni lawendy, irysów, bzu, pruskiego granatu i przydymionej fuksji.

 

Czas wykonania kompletu: ok. 24 godz.

Cena: dostępna na życzenie

 

Inne prace – ZAPRASZAM 

© 2020 Kinelkovska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zdjęcia użyte na stronie stanowią własność właściciela strony.